جمعه, 05 مرداد,1403 - شنبه, 06 مرداد,1403 | برای 1 اتاق ( 1 بزرگسال )

ca 1 بزرگسال

انتخاب اتاق برای گروه شماره 1 1 بزرگسال
نوع اتاق حداکثر ظرفیت قیمت
دو تخته برای یک نفر دو تخته برای یک نفر 1 نفر
39,980,000 ریال
اتاق دو تخته دبل اتاق دو تخته دبل 2 نفر ، 1 سرویس اضافه(شامل هزینه)
43,410,000 ریال
اتاق دو تخته تویین اتاق دو تخته تویین 2 نفر ، 1 سرویس اضافه(شامل هزینه)
قیمت نیازمند استعلام است
اتاق سه تخته اتاق سه تخته 3 نفر
63,010,000 ریال
سوئیت ماه عسل سوئیت ماه عسل 2 نفر
52,520,000 ریال
سوئیت جونیور سوئیت جونیور 2 نفر ، 1 سرویس اضافه(شامل هزینه)
64,090,000 ریال
سوئیت رویال سوئیت رویال 4 نفر ، 1 سرویس اضافه(شامل هزینه)
92,410,000 ریال

هتل پارسیان آزادی رامسر

در هتل پارسیان آزادی رامسر چشم اندازی زیبا از جنگل داشته باشید و بوی دریا را استشمام کنید. هتل پارسیان آزادی رامسر یکی از باسابقه‌ترین هتل‌های کشور است. این اقامتگاه چهار ستاره از سه قسمت هتل قدیم، جدید و متل ساحلی تشکیل شده است. معماری هتل قدیم که به بیش از 80 سال پیش برمی‌گردد معماری کلاسیک دارد.

 در ساخت این هتل نظرات و سلیقه‌های اروپایی‌ها نقش زیادی داشته است. چنانچه محیط داخلی را معمار بریتانیایی و محیط بیرونی را معمار ایتالیایی طراحی کرده است. معماری هتل جدید نیز کلاسیک است و قدمتی بیش از 50 سال دارد. این هتل در سه طبقه ساخته شده و در قاب پنجره‌هایش مناظری زیبا از جنگل و دریا را به میهمانانش هدیه می‌کند.

این اقامتگاه موقعیت مکانی ایده آلی دارد. به گونه‌ای که اگر به سمت جنوب هتل بروید به جنگل می‌رسید و اگر به سمت شمال حرکت کنید ساحل زیبای خزر را مقابل خود می‌بینید. علاوه بر این جاده جواهرده که یکی از زیباترین جاده‌های کشور است در غرب هتل پارسیان آزادی رامسر قرار دارد. شما می‌توانید با اقامت در این هتل به راحتی به جنگل برسید و با جاده جواهرده هم‌قدم شوید. هم چنین می‌توانید از آثار تاریخی مثل موزه کاخ رامسر (مقرالشاه) بازدید کنید. این موزه در فاصله بسیار کمی از این هتل قرار گرفته است.

هتل پارسیان آزادی رامسر رستوران‌های خوبی دارد. می‌توانید برای صرف غذاهای ایرانی، فرنگی به رستوران شقایق بروید و همزمان با تماشای چشم انداز دریا از غذایتان لذت ببرید. اگر مکانی برای گپ‌های خانوادگی جستجو می‌کنید و یا برای قرارهای رسمی این رستوران جای مناسبی است. در لابی بنفشه هتل نیز می‌توانید نظاره‌گر چشم اندازی زیبا از دریا باشید و از کلیه امکانات پذیرایی بهره‌مند شوید.

 آبگرم‌های درمانی با ترکیباتی از مواد معدنی مثل گوگرد از متمایزترین امکانات هتل پارسیان آزادی رامسر است. این آبگرم‌ها برای تسکین بسیاری از دردها از جمله دردهای عضلانی و مفصلی مفید است. از این جهت این هتل گزینه خوبی برای سالمندان و مسافرانی است که به این بیماری‌ها مبتلا هستند. زمین تنیس، استخر روباز تابستانی و پارک کودک از امکانات دیگری است که هتل پارسیان آزادی رامسر را به عنوان انتخابی عاقلانه و مناسب برای خانواده‌ها معرفی می‌کند.

هتل پارسیان آزادی از هتل‌های خوب رامسر است. اقامتگاهی از گروه هتل‌های پارسیان که اقامتی دل‌نشین و لذت‌بخش در نزدیکی دریا و جنگل را برایتان رقم می‌زند.

قوانین هتل
  • 14:00

  • 12:00

موقعیت پارسیان آزادی روی نقشه
رامسر ، خیابان شهید رجایی ، هتلهای آزادی رامسر
هتل های نزدیک
شروع قیمت 20,400,000 ریال
رامسر , بلوار معلم (کازینو)
شروع قیمت 23,000,000 ریال
رامسر - انتهای بلوار معلم
شروع قیمت 19,640,000 ریال
رامسر , خیابان چهارصد دستگاه , یاس 11